8 кроків як залучити мешканців до активності в спільноті.

Дух і гармонія спільноти - це емоційний капітал, що виділяє спільноту серед інших та підвищує коефіцієнт продажів помешкань.

    Звісно всі вище перелічені заходи не є вичерпним переліком. Все це гарно звучить в теорії, а тепер на практиці, яким же чином залучити мешканців спільноти? Ось декілька порад:

  1. Зловіть на гачок від початку. Коли нові власники заселяються, відправте одного з членів правління спільноти привітати їх в суспільстві. Дізнайтеся трохи про нових жителів і їхні інтереси. Нехай вони знають про співтовариство і як воно працює. Не просто бомбардуйте їх правилами та нормами вашого об’єднання. Зателефонуйте приблизно від чотирьох до шести тижнів потому тільки перевірити та побачити, якщо у жителів є які-небудь питання. Це також прекрасний час, щоб заповнити анкету опитувальник, щоб з'ясувати заходи, в яких вони братимуть участь. Запитайте тих, хто пропонує вам нові і цікаві ідеї, чи вони хочуть допомогти організувати свої заходи.

  2. Відходьте від “халяви”. Звісно всі хочуть отримати все задарма. Але елементарна участь продуктами, певними матеріалами, роздруківками, дрібними пожертвуваннями заохотить людей відвідати захід. Основні витрати може понести спонсор, який отримає видимість свого логотипу серед мешканців спільноти.

  3. Дякуйте всім волонтерам. Подяка, навіть за незначний вклад в проведення заходу, надовго залишається в серці волонтера і мотивує до майбутнього волонтерства в наступних заходах.

  4. Практика позитивної комунікації з клієнтами. Якщо житель пише лист, посилає по електронній пошті, або залишає повідомлення, переконайтеся, що ви відповісте протягом 24 годин, навіть якщо ви не маєте остаточної відповіді. Нехай житель знає, що ви отримали повідомлення і що ви працюєте, щоб знайти відповідь і дайте їм реалістичний період часу, протягом якого ви готуватимете відповідь. Таким чином, визначається заклопотаність і забезпечується реалістичне очікування того часу, який буде потрібно, щоб повернутися до запиту.

  5. Години прийому мешканців. Дуже важливо затвердити і оприлюднити години прийому мешканців головою спільноти та членами правління. Також зробіть засідання правління відкритим і гласним, щоб мешканці могли прийти і подивитися як відбуваєть обговорення і прийняття рішень в упраляючому органі спільноти. Це розвіїть сумніви та недовіру до керівництва.

  6. Шукайте причину для святкування. Святкуйте досягнення спільноти, національні та міжнародні свята. Це чудовий спосіб обмінятися позитивом з сусідами, поспілкуватися та полюбити своє співтовариство іще більше.

  7. Не робіть заходи закритими. Розширяйте комунікацію своєї спільноти з іншими спільнотами, клубами інтересів. Надсилайте листи запрошення до дружніх спільнот. Тут є два плюси: більше нових знайомств для спільноти, вигідніше спонсору для фінансування вашого заходу, оскільки аудиторія стає більшою.

  8. Піднімайте політичну свідомість мешканців спільноти. Запрошуйте політиків на заходи, дайте їм можливість виступити. В період передвиборчої кампанії, влаштовуйте дебати різних політичних сил і запрошуйте мешканців прийти послухати, задати питання. Обов’язково відправляйте  членів правління спільноти, або ініціативних мешканців брати участь у муніципальних засіданнях місцевих органів влади. Виступати від імені спільноти і озвучувати проблеми та пропозиції їх вирішення.


Підготовлено ГО “Гарні справи”

Джерело: http://www.cairf.org/
Comments