Проекти‎ > ‎

Реєстр професійних управителів

    Громадська організація "Гарні справи" в процесі реалізації просвітнього та мотиваційного проекту "Розумне управління спільнотами" зустрілися з таким проблемним, але досить поширеним явищем: співвласники багатоквартирних будинків вимушені страждати від неякісних послуг обслуговуючих компаній та не створювати об'єднання по причині відсутності добротного управителя серед них самих. Проте більшість дуже позитивно ставляться до створення ОСББ, якщо прийде на допомогу перевірений надійний управитель.
    Тому, шановні управителі, Голови діючих ОСББ, якщо Ви маєте досвід управління багатоквартирним будинком та маєте бажання взяти під своє господарське крило іще один, чи декілька будинків, запрошуємо Вас заповнити коротку форму за посиланням: https://goo.gl/forms/Rni720r2DzLhYPdm2  
    Через місяць ми зможемо опублікувати в мережі Інтернет відкритий реєстр добротних управителів. Для більшого ентузіазму, додамо, що ми вже допомогли таким чином, порадивши управителів, більше десяти ОСББ.
    З повагою, 
    Олександра Гуменюк, керівник проекту "Розумне управління спільнотами".
    Дізнавайтеся про наші досягнення та новини , а також підписуйтесь на швидкі оновлення та актуальні статті, події в соціальній мережі Фейсбук сторінка та Фейсбук група "Розумне управління спільнотами" 
    
Comments