Проекти‎ > ‎

Конкурс фотографій

    З метою залучення більш широкої аудиторії до проекту "Розумне управління спільнотами" запрошуємо професійних фотографів, а також фотографів - аматорів взяти участь у конкурсі фотографій на тему: Розумне управління спільнотами. 
    Умови конкурсу: кожен учасник має надіслати пакет з мінімум 10 фотографій на задану тему на ел.скриньку: harni.spravy@gmail.com з позначкою в темі листа Фотоконкурс. В листі обов'язково зазначити ім'я, прізвище, місто, телефон та ел.адресу.
    Всі надіслані фото учасниками будуть розміщені на офіційній сторінці проекту в Фейсбук та опубліковані в Фейсбук групі учасників проекту.
    Строки конкурсу: 15.02-15.05 приймаються фотографії учасників. 
    Оцінювання: Оцінювання відбуватиметься один місяць шляхом підрахунку лайків (вподобань) на всіх фотографіях загалом.
    Результати конкурсу фотографії будуть оприлюднені 15 червня 2017 року. Імена переможців, які займуть перші три місця будуть опубліковані на сайті ( аудиторія проекту складає 4500 унікальних читачів сайту www.osbbua.com) та 720 учасників  Фейсбук групи "Розумне управління спільноти", а також розшерені по всій мережі Інтернет. 
    Чому потрібно взяти участь у конкурсі: вся Україна дізнається про вас, як талановитих фотографів. Фотографія нестиме в наше суспільство правильний зміст дбайливого управління спільнотою дотримуючись принципів розумного управління: роздільного збору відходів, раціонального використання ресурсів, енергоефективність, комунікація і кооперація в середині спільноти, діалог з владою та політична незалежність.     Ваші фотоографії візуалізують слоган нашого проекту: Сталий розвиток держави починається зі сталого розвитку спільноти.

Comments