Про нас‎ > ‎

ГО "Гарні справи"

    Громадська організація «Гарні справи» створена у квітні 2015 року. Ініціатива щодо створення організації лежить на семи засновниках. Кожен із засновників самоствердженні успішні професіонали своєї справи, які зайняті в своїй основній діяльності. 
    Мотивацією до створення ГО «Гарні справи», стало бажання обєднавши інтелектуальні зусилля впливати на позитивні зміни в країні. Серед семи засновників чотири кандидати наук, які поєднують наукову та консалтингову діяльність, два - провідних менеджери в приватних компаніях. 
    Деталі про засновників на сторінці в ФБ: https://www.facebook.com/harni.spravy/
    Головним та довготривалим проектом наразі є освітній та мотиваційний проект "Розумне управління спільнотами" 2015-2028 рр., мета якого, підвищення обізнаності Голів ОСББ/ЖБК в питаннях еко-збалансованого управління спільнотами (ОСББ/ЖБК),  а саме безпечного для довкілля управління відходами, енергоефективності, діалогу з владою та кооперації в межах самої спільноти.
    Якщо Ви бажаєте приєднатися до діяльності ГО "Гарні справи", задати питання або запропонувати ідею для впровадження, напишіть нам лист і ми обов'язково Вам відповімо: harni.spravy@gmail.com . 
    Дізнавайтеся про наші досягнення та новини , а також підписуйтесь на швидкі оновлення та актуальні статті, події в соціальній мережі Фейсбук сторінка та Фейсбук група "Розумне управління спільнотами" .
    З повагою, 
    Олександра Гуменюк, к.е.н.
   Керівник проектів ГО "Гарні справи"