Про нас‎ > ‎

Новини і досягнення

14.05.2017 - День Європи. ГО Гарні спарви організовує Еко-Майданчик у Києві з метою залучення громадськості до питань сталого розвитку. Читати далі....

Оголошено конкурс фотографій на тему: Розумне управління спільнотами в період з 15.02 - 15.05.2017. Читати далі..

З лютого 2017 року розпочинаємо формувати відкритий всеукраїнський Реєстр професійних управителів багатоквартирними будинками. Адже досить часто ,відсутність хорошого управителя серед співвласників багатоквартирного будинку, гальмує взагалі створення об'єднання співвласників і будинок продовжує обслуговуватися неякісними компаніями. Тому відкритий реєстр допоможе знайти управителя у вашому місті поблизу та прискорить процес оновлення вашого багатоквартирного будинку.

Проект міст-побратимів Київ-Мюнхен запросив Олександру Гуменюк, співзасновницю ГО "Гарні справи" координувати виконання суб-мети проекту "Створення професійної мережі знань та досвіду в сфері енергеофективності". Проект діє в період 2016-2018 роки. Керівник проекту від Київської міської державної адміністрації - Марія Адомайтіс, від Мюнхенської міської адміністрації - Жакліна Костік.

Вперше в Україні у грудні 2016 року відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс "Найрозумніші спільноти України", який ініційовано ГО "Гарні справи", під авторством Олександри Гуменюк. Головною метою конкурсу - є поширення найкращих практик управління багатоквартирними будинками, обмін досвідом та знаннями на всю Україну. За результатами конкурсу відібрано 12 найпрогресивніших ОСББ України з 12 різних міст. Хоча всі учасники конкурсу достойні визнання. 

За підсумками реалізованих проектів у 2016 році в рамках Форуму громадянського суспільства Східного партнерства серед шести країн, проект "Реалізація політики управління відходами в країнах Східного партнерства згідно Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом" визнано найкращим у сфері довкілля. ГО "Гарні справи" виступила співвиконавцем проекту зі сторони України в межах консорціуму організацій з трьох країн - Молдова, Грузія та Україна. Досягнення ГО "Гарні справи" в цьому проекті були відзначені у річному звіті як одні з найкращих серед шести країн Східного партнерства. Досвід ГО "Гарні справи" з цього проекту було перенесено на партнерські організації з Молдови та Грузії . 

Делегата ГО "Гарні справи", Олександру Гуменюк, обрано координатором робочої групи 3 (РГ3) "Довкілля, енергетика, клімат" Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП) на 2017 рік. Метою РГ 3 є співпраця та реалізація спільних проектів громадських організацій в сфері довкілля, енергетики та змін клімату в Україні, а також з країнами Східного партнерства (Молдова, Грузія, Азербайджан, Арменія, Білорусь). Деталі про ФГС СхП.

Досягнення 2016 року


4500 читачів

Освітнього сайту www.osbbua.com

10 районів Києва

Підтримали проект і надали приміщення для тренінгів

200 Голів ОСББ/ЖБК

відвідали тренінги


40 000

Охоплення аудиторії (1 голова ОСББ охоплює 200 осіб)

12 громадських організацій

Партнери проекту

20 волонтерів

Підтримують проект

700 Голів ОСББ/ЖБК

Учасники Фейсбук групи "Розумне управління спільнотами" https://www.facebook.com/groups/286440408376148

600 підписників

Сторінки проекту в Фейсбук https://www.facebook.com/osbb.magazine/


Підсторінки (1): День Європи 14.05.2017
Comments