Список співвласників. Де отримати.

    Це питання стосується ініціативних груп по створенню ОСББ. Досвід м. Києва.

Список співвласників багатоквартирного будинку може отримати тільки Голова ініціативної групи.

    Для отримання витягу співвласників потрібно звернутися до двох установ.

1. БТІ – можуть надати актуальну інформацію до 2013 року.

2. Київський дозвільний центр, робить витяг після 2013, тому якщо у вас молодий "домік", вам повезло, отримаєте все і зразу, а так тільки частину, бо люди все одно купують, дарують, уточнюють і це все вже буде акумулюватися тут.


Пункт 1:

БТІ працює тільки через ЖКІ КМДА (Департамент житлово-комунальної інфраструктури Виконавчого органу Київської міської ради ) вул. В. Житомирська, 15 А,). ЖКІ КМДА тільки по запиту з Районної адміністрації міста Київ. Відділ, що займається цим питанням називається: Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ та відомчим житловим фондом районного управління житлово-комунального господарства. В Солом'янській РДА м. Київ, наприклад, начальник цього Відділення - Яресько Ганна h.yaresko@solor.gov.ua. В РДА проблем не буде там на цей напрямок зелене світло, в цілому цей шлях займає 1-1,5 місяця.

Пункт 2:

Дозвільний центр м. Києва, (Дніпровська набережна 19б). Тут виключно інформація по нерухомості з 2013 року.

Документи які подавати: оригінал і копію протоколів зборів ініціативної групи; копія ід.коду, паспорт (1,2,11) Голови ініціативної групи, заява (форма в додатку) Але там виключно інфо по нерухомості з 2013 року.

В Дозвільному центрі електронна черга. "Пароль": Витяг з державного реєстру прав на нерухоме майно для ОСББ. Вам запропонують оплатити збір 120 грн. Не платіть, скажіть, що сума може бути іншою, її призначає менеджер. І в результаті, дана послуга взагалі безкоштовна. Витяг можна зробити за день.

Прокоментуйте статтю на Фейсбук (www.facebook.com/osbb.magazine), як саме Ви отримали список співвласників. Для інших це буде корисно!


Корисні посилання:

https://www.youtube.com/channel/UCQs_igDoNL-k5aEmGOvpAQQ

https://www.youtube.com/watch?v=qYkCtGrUUj4

http://vlasnyk.org.ua/vlasnist/yak-stvoriti-osbb/

Підготовлено командою ГО “Гарні справи”.

Ċ
Oleksandra Gumeniuk,
27 лют. 2016 р., 04:12
Comments