Документи для реєстрації ОСББ

Наші вітання головам, членам ініціативних груп щодо створення ОСББ, а також представникам, які обрані для подачі документів для реєстрації ОСББ.


ГО “Гарні справи” намагається ретельно відслідковувати процедуру створення ОСББ та відображати цей процес на сайті для економії часу тих, хто став на цей шлях.


Отже, після підготовки до Установчих зборів, та після їх проведення готуємо пакет документів для реєстрації. Документи для реєстрації ОСББ подаються до Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців  міської державної адміністрації. Якщо в місті є адміністративні райони, тоді у такі Відділи району міста. Реєстрація ОСББ є безкоштовною.


Документи необхідні для подачі на реєстрацію ОСББ:


  1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи (ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України  від 06 січня 2016 року № 15/5). Бланк заяви та зразок її заповнення прикріплені внизу сторінки.

  2. Протокол Установчих зборів щодо створення ОСББ з підписами. Нагадаємо, що протоколи, які мають більше однієї сторінки, мають бути прошиті. Також невід’ємною частиною до Протоколу є заповнені листки письмового голосування (які мають бути прошиті та пронумеровані)

  3. Статут. Увага!

    1. Підпис на Статуті Голови Установчих зборів ОСББ повинен бути нотаріально засвідчений. Фото прикладу внизу сторінки. Тут уважно, тому що засвідчується підпис не фізичної особи, громадянина, а представника юридичної особи. Статут також прошивається.

    2. Рекомендуємо в статтю 1 Типового Статуту одразу дописати фразу: “Скорочена назва об’єднання: ОСББ “______”. Оскільки в Типовому Статуті такого формулювання не передбачено.

    3. В останній розділ Статуту “Додаткові положення” вставте наступний абзац:

“Доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.”

  1. Оригінал протоколу Правління про обрання Голови правління.


Підготовлено ГО "Гарні справи".
Вподобайте нашу сторінку у Фейсбук та будьте вкурсі наших оновлень!
ĉ
Oleksandra Gumeniuk,
14 черв. 2016 р., 02:42
ą
Oleksandra Gumeniuk,
13 черв. 2016 р., 06:04
ĉ
Oleksandra Gumeniuk,
13 черв. 2016 р., 06:03