Автоматизація ОСББ

    Тут ми перерахуємо ресурси, які полегшать процес створення та подальше управління ОСББ:
    1. https://osbb.ck.ua/Home/About Сервіс ОСББ-online для "продвинутих" Викликає повагу, оскільки програмісти, щоб написати максимальну зручну та ефективну програму для управління ОСББ створили на сайті Форум ОСББ, де голови обговорюють нагальні питання та проблемні ситуації в обліку, звітності і взагалі про все. Щомісячна вартість послуг визначається з розрахунку: 30 коп. з особового рахунку (ведення нарахувань членських внесків та ін.) (але в сумі з усього будинку не менше 10 грн/місяць); 10 грн з будинку (ведення обліку витрат). Перелік функцій: виконання щомісячних нарахувань; робота з приладами обліку; формування квитанцій на сплату внесків; реєстрація показів лічильників через SMS; автоматизація зарахування проплат на основі даних з банку; формування податкової, фінансової та статистичної звітності; щоденне резервне архівування бази даних Вашого будинку. Окремо нараховується масове інформування мешканців за допомогою SMS - 4 коп/повідомлення.

    2. http://www.zkh.com.ua/ «ЖКГ-Соціум» містить рішення всіх основних завдань по управлінню житлово-комунальним господарством (ЖКГ) для всіх категорій користувачів: ЖЕК, керуючі компанії, ТОВ, ОСББ тощо, а саме: комунальний облік + друк квитанцій; облік пільговиків + оформлення довідок; паспортний облік + оформлення довідок; фінансовий облік оплат і надходжень; розрахунок зарплати працівників + звітність; інтернет-сервіси для мешканців (опціонально).

    3. http://debet.com.ua/uk/industries/public-utilities Автоматизація підприємств ЖКГ. Конфігурація "Водоканал, ЖЕК, ОСББ". Програма для бухгалтерського обліку Підсистема "Облік послуг з водопостачання, водовідведення та інших комунальних послуг" (конфігурація "Водоканал, ЖЕК, ОСББ") програми "ДЕБЕТ Плюс" призначена для організації повного циклу обліку наданих послуг та взаєморозрахунків із споживачами у комунальній сфері. Довідник тарифів на послуги ведеться в розрізі зручностей та категорій споживачів. У ньому також зберігається інформація про норми споживання для можливості визначення тарифів для об'єктів без лічильників. В системі передбачений довідник пільг , в якому для кожної пільгової категорії населення вказується відсоток пільги на кожну окремо взяту послугу.

    4. Деякі просто підлаштовують під роботу ОСББ відомий 1С Бухгалтерію.
    Прокоментуйте статтю у Фейсбук (https://www.facebook.com/osbb.magazine), напишіть ваші методи автоматизації, програми якими Ви користуєтесь! Ваші колеги будуть вдячні.
    Підготовлено ГО "Гарні справи".

Comments